İşlem Rehberi

İşlem Rehberi

ÜYE OLMA

Sadece Kurumsal Üyeler (Emlakçı, İnşaat firmaları, vs) kayıt yapabilirler. Bireysel üye ve ilanlara yer verilmemektedir.

Üyelik ikinci bir duyura kadar ücretsizdir. ETKİN PATENT olarak emlakçıların markalaşmasına katkı sunmak, hukuki ve pazarlama alanlarında destek sunarak sektör ve mesleğin saygınlığına katkı sunulması amaçlanmaktadır.

Üye emlakçı ve inşaat firmalarının farklı il/ilçelerde gayrimenkuller olsa bile, sadece sayfanın yayınlandığı il/ilçe sınırları içindeki gayrimenkullerin ilanlarına yer verilmektedir.

Dolayısıyla sadece tek bir lokasyondaki ilan sayesinde hem kullanıcılara hem de emlakçılara daha çok ve gerçek alıcı/satıcıların daha hızlı bir şekilde buluşmaları sağlanacaktır. Bu durum hem google vb. arama motorlarında daha ön sayfalarda yer bulacak olması nedeniyle daha fazla son kullanıcıya erişim sağlayacağı gibi, marka bilinirliği nedeniyle kullanıcıların direkt sayfayı ziyaretlerini de sağlayacağından emlakçılar daha çok kazanacaktır.

Makro projelerde son kullanıcılar erişim güçlüğü yaşarken, yayındaki web sayfamızda olduğu gibi mikro projeler ve yerel düzeyde hizmet verenler daha çok ziyaretçi almakta ve tercih edilmektedir.

ETKİN PATENT’ in geliştirdiği proje kapsamında yayınladığı 70 adet (yakın zamanda sayıları aratacaktır) emlak portallarımızı “çözüm ortaklarımız” sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Çoklu il ve ilçelerdeki ilanlar ise sadece yine ETKİN PATENT tarafından işletilen “https:///www.eemlak.com.tr” web sayfamızdan yine ikinci bir duyuruya kadar SINIRSIZ VE ÜCRETSİZ İLAN yayınlayabilirsiniz.

Tüm ilanlar sınırsız ve ücretsiz yayınlandığından şimdilik ilan yayınına ilişkin yardım ve destek verilmemektedir. Tüm ilanlar kuralalr çerçevesinde bizzat üyeler tarafından eklenmesi gerekmektedir.
 

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Üyelerimiz istediği anda sözleşmemize sitemiz üzerinden erişebilmektedir.


ÜYELİK ONAYI

Yeni üye başvuruları, tarafımızca onaylandıktan sonra aktif hale gelmektedir.  


UYUŞMAZLIK DURUMU

ETKİN PATENT ve Üye arasında sağlanan Üyelik Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir. Taraflar arasında işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Bu uyuşmazlıklarda, ETKİN PATENT’in defter ve kayıtları tek ve kesin delil olacaktır. Üyelik Sözleşmesi kabul edildiğinde Taraflar, elektronik ortamda ve Web Sitesi üzerinde gerçekleşen işlemlere ait, ETKİN PATENT tarafından alınmış, bilgisayar çıktılarının da kesin delil niteliği taşıyacağı konusunda mutabık kalmış sayılırlar.

 

Resim galerisi